برگزاری مراسم تقدیر از اساتید و مدرسین نمونه مجتمع فنی تهران

در آستانه هفته بزرگداشت معلم و به منظور تجلیل از مقام معلم، مراسمی با حضور هیئت مدیره (آقایان دکتر سعید سعادت، مهندس سعید خرازی زاده، مهندس علی رحیمی فرد)، معاونین، مدیران دپارتمانها و اساتید نمونه مجتمع فنی تهران برگزار شد.

در این مراسم ابتدا نادری مدیر روابط عمومی ضمن تبریک فرا رسیدن روز معلم به اساتید و مدرسین مقام معلم را هم شأن مقام پیامبر دانسته و برگزاری این گونه مراسم در مجتمع فنی تهران را مایه مباهات خواندند.

سپس با دعوت از دکتر سعادت ایشان ضمن تبریک به کلیه مدرسین و اساتید نقش آنان را در آموزش و رضایت مشتریان کلیدی دانسته و عنوان کردند توجه به ارزش ها و تمرکز بر آنها و همچنین بالا بردن شایستگی ها که تابعی از توانایی و صلاحیت میباشد را از جمله رموز موفقیت دانسته و تاکید کردند این نکات کلیدی را باید از سنین دانش آموزی به فرزندان این کشور آموزش داد تا با پرورش استعدادها و کشف ارزشها بتوانند راه موفقیت و خشنودی را طی نمایند.

بعد از آن با دعوت از مهندس خرازی زاده رییس هیئت مدیره ایشان ضمن ابراز خشنودی از حضور در این مراسم و قدردانی از زحمات اساتید مجتمع فنی تهران عنوان داشتند که خود یه معلم بوده و پس از گذشت قریب 40 سال از عمر مجتمع هنوز به این شغل افتخار مینمایم و از همه شما اساتید درخواست دارم که شغلتان را با عشق ادامه دهید.

در پایان مراسم با دعوت از مدیران دپارتمانها از اساتید نمونه هر واحد با لوح تقدیر و کارتهای هدیه تقدیر بعمل آمد سپس در مراسم ضیافت افطار مجتمع میزبان روزه داران و میهمانان گرامی بود.