هجدهمین نشست نمایندگی های مجتمع فنی تهران در سراسر کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع فنی تهران 19 تا 21 دیماه سال جاری هجدهیمن نشست سراسری نمایندگی ها کل کشور در منطقه تنکاین (مرکز فرهنگی و تفریحی رشد) با حضور هیئت مدیره، مدیران نمایندگی ها و مدیران ستادی مجتمع فنی تهران برگزار گردید. این نشست که با همت واحد امور نمایندگی های مجتمع فنی تهران با مدیریت مهندس طاهر افکاری و همکاری مهندس شریف زاده تدارک دیده شده بود با حضور پر شور نمایندگی های سراسر کشور از خانواده بزرگ مجتمع فنی تهران در محیطی صمیمی، شاد و دلپذیر منطقه تنکابن استان مازندران برگزار شد.در ابتدای جلسه پس قرائت قران و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای نادری مدیر روابط عمومی مجتمع فنی تهران ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به کلیه میهمانان گرامی از کلیه شرکت کنندگان به جهت حضور همگانی در این نشست تشکر و قدردانی کردند.

پس از آن مهندس خرازی زاده ریاست هیئت مدیره مجتمع فنی تهران ضمن خوش آمدگویی به کلیه مدعوین سخنرانی خود با موضوع جایگاه و رسالت مجتمع فنی تهران را آغاز و عنوان نمودند: اشتغال و اشتغالزایی از ابتدای تاسیس این سازمان سرلوحه فعایت های ما بوده است و همچنین داشتن صداقت و حفظ هویت را از ارزش های بنیادین این سازمان دانستند. بعد از ایشان آقای مهندس رحیمی فرد قائم مقام مدیرعامل هم ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تشکر از دست اندرکاران این نشست حفظ برند و کیفیت و توسعه کارآفرینی و مهارتهای نرم در کلیه نمایندگی های سراسر کشور را از اهم مسایل بنیادین بیان نمودند. سپس مهندس طاهر افکاری مدیر امور نمایندگی های مجتمع فنی تهران ضمن تشریح برنامه های زمانبندی شده در هجدهمین نشست سراسری نمایندگی ها گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته در این مرکز را به سمع و نظر مدعوین رساندند.

بعد از آن دکتر سعادت مدیرعامل مجتمع فنی تهران هم ضمن ابراز خشنودی از برگزاری هجدهمین نشست نمایندگی ها، سخنرانی خود با موضوع ویژگی های شاخص مدیران کارآمد را ایراد نمودند. ایشان فرمودند: داشتن ارزش و شناسایی ارزش ها میتواند خشنودی و موفقیت را در زندگی میسر سازد. ولی افکار منفی سارق آرزوهای شما هستند. افکار منفی رویاهای شما را نابود می کند، اجازه ندهید این سارق خطرناک در ذهن شما آشیانه کند. پس هر چه زودتر تا این نهال خطرناک به یک درخت تنومند تبدیل نشده است آن را ریشه کن کنید. ایشان در ادامه گفتند: اگر همسویی و همپوشانی بین ارزشها و اهداف باشد میتوان انتظار موفقیت داشت.

پس از ایشان آقای منصوری معاون آموزش و پژوهش مجتمع نیز از سیستم جدید تایم شیت و MFT Talent رونمایی کردند. پس از آن آقایان نصیری مدیر دپارتمان کودک و نوجوان، دارابی مدیر دپارتمان زبانهای خارجی و نادری فرید مدیر مرکز همکاریهای بین الملل نیز از برنامه ها و اهداف دپارتمانها خود و نحوه تعامل با نمایندگان به سخنرانی پرداخته و گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته ارائه کردند. همچنین در پایان روز اول این نشست دکتر سعات مدیریت عامل و مولف کتاب هنر اوج گیری سخنرانی خود با موضوع کارآفرینی از نگاهی دیگر را ایراد نمودند.

در روز دوم این همایش پس از اخذ نظر سنجی از ارائه های صورت گرفته توسط مهندس نوابخش و نحوه برگزاری این نشست، تعدادی از مدیران نمایندگی ها به نمایندگی از طرف همکاران استانی خود به سخنرانی پرداخته و پیشنهادات خود را جهت توسعه هرچه بیشتر این برند آموزشی بیان نمودند. آقایان یعقوبی، امیرخانی، کشاورز، خدادادی، تیموری، معشوقی، بشیری و سرکار خانم علیدوستی از جمله مدیران ارائه کننده در این نشست صمیمی بودند.

همچنین با توجه به تقارن این نشست با چهلمین سالگرد تاسیس مجتمع فنی تهران مراسم این سالگرد با حضور کلیه میهمانان در سالن اصلی مرکز رشد برگزار و شمع تولد چهل سالگی مجتمع فنی تهران روشن گردید. این مراسم با شکوه در روز 22 دیماه با جمع بندی موضوعات توسط مدیران ارشد به کار خود پایان داد.