برگزاری همایش بزرگ صلاحیت حرفه ای مدیران مدارس گرگان توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی گرگان

به گزارش روابط عمومی مجتمع فنی تهران این همایش به همت اداره کل آموزش و پرورش شهر گرگان و نمایندگی مجتمع فنی تهران در شهر گرگان با مدیریت مهندس تیموری در تاریخ 23 آبان ماه در سالن بزرگ همایشهای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیش 450 نفر از مدیران مدارس و آموزش و پرورش برگزار گردید.

دکتر بهجت تربتی نژاد ضمن تشکر ویژه از حضور دکتر سعادت بعنوان سخنران کلیدی این همایش که دعوت ایشان را قبول کردند،بحث صلاحیت کارکنان را یکی از مهمترین چالشهای آموزش و پرورش عنوان نموده که با برگزاری آموزشهای لازم و اینگونه همایشها ی تخصصی ، با توجه به ظرفیت های موجود در شهر گرگان میتوان در پیاده سازی صحیح مدل های استاندارد شایستگی کمک ویژه ای نمود.

همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان گرگان مهندس گوهری راد تصریح کرد: بررسی و ارتقاء صلاحیت و شایستگی حرفه ای مدیران و ارتقای کیفی آموزشی فعالیت های مدیران در مدارس با توجه به سیاست وزارت اموزش و پرورش از اهداف این نشست است.

وی بیان کرد: کلیه مدیران مدارس گرگان که 500 مدیر هستند به فراگیری مهارت خواهند پرداخت تا دانش آموزان سال تحصیلی موفقی را در مدارس پیش رو داشته باشند.

همچنین دکتر سعادت سخنران اصلی این همایش ضمن معرفی کتاب هنر اوج گیری از جدیدترین کتب تالیف ایشان در حوزه برنامه استراتژیک توانمند سازی فردی به تبیین این مدل موفقیت فردی و سازمانی پرداخته و عنوان داشتند هیچ کشوری به موفقیت دست نمی یابد مگر اینکه تک تک افراد آن جامعه موفق باشند.

سپس ایشان با ارائه مدل های بومی سازی شده موفقیت و توانمدسازی نیروی انسانی و تقویت صلاحیت و شایستگی ها اهمیت ارزشها و اولویت بندی آنها را در راس همه امور حائز اهمیت دانستند .

درپایان این مراسم ضمن تشکر مدیران آموزش پرورش از برگزاری این همایش با همکاری امورنمایندگی ها و نماینگی مجتمع فنی تهران در شهر گرگان و حضور مدیران مجتمع فنی تهران و مدیران نمایندگی سایر استانها با اهداء هدیه ای ارزشمند از دکتر سعادت تقدیر بعمل آوردند.