برگزاری کارگاه تخصصی پورتفولیو طراحی لباس در مجتمع فنی تهران با همکاری کالج Kariyer Egitim ترکیه (+ویدیو)

دپارتمان فناوری مد و پوشاک مجتمع فنی تهران کارگاه تخصصی تهیه و ارائه پورتفولیو طراحی لباس را برای علاقه مندان به مهاجرت و داشتن رزومه کاری در روز چهارشنبه 30 آبان ماه سال جاری در ساختمان مرکزی (سعادت آباد) برگزار می کند.لینک ثبت نام در کارگاه تخصصی پورتفولیو طراحی لباس

موسسه آموزشی Kariyer Egitim یکی از بهترین برندهای آموزشی کشور ترکیه در حوزه فشن و زیبایی از سال 1989 تاکنون می باشد که امسال بزرگترین فشن شو را برای جشن 30 سالگی خود در کنار دانش پذیران و با هنرمندی دانشجویان طراحی لباس موسسه جشن خواهند گرفت.

 

در این راستا مجتمع فنی تهران در نظر دارد با بهره گیری از یکی از اساتید برجسته این کالج، کارگاه تخصصی تهیه و نحوه ارائه پورتفولیو را برای آماده سازی رزومه کاری برگزار کند.

از آنجایی که علاقمندان به مهاجرت و یافتن شغل مناسب نیازمند داشتن یک پورتفولیو (رزومه کاری) قوی می باشند، شرکت در این کارگاه آموزشی فرصت بسیار مناسبی را برای دانش پذیران طراحی لباس فراهم می آورد تا بتوانند در عرصه های بین المللی توانمندی های خود را ارائه دهند. شایان ذکر است در انتها به شرکت کنندگان در این دوره مدرک مجتمع فنی تهران و کالج Kariyer Egitim اعطا می گردد.