برگزاری مراسم باشکوه روز معلم و تقدیر از اساتید نمونه مجتمع فنی تهران

در آستانه هفته بزرگداشت معلم و به منظور تجلیل از مقام معلم مراسمی با حضور دکتر سعادت مدیر عامل ، مهندس رحیمی فرد قائم مقام مدیرعامل ،مهندس منصوری معاون آموزش و پژوهش و جمعی از مدیران ارشد و مدیران دپارتمانها و اساتید نمونه برگزار شد.

در این مراسم ابتدا آقای نادری مدیر روابط عمومی مجتمع فنی تهران ضمن تبریک فرا رسیدن روز معلم به اساتید مقام معلم را هم شأن مقام پیامبر دانست. وی گفت: مجتمع فنی تهران به جهت همدلی و صمیمیت بین اساتید و همکاران همیشه موفق عمل کرده است.

دیگر سخنران این مراسم مهندس منصوری بود. وی از شرکت تمامی اساتید و مدیران در این مراسم تشکر نموده و توضیحاتی در خصوص نحوه انتخاب و شاخص های مد نظر شورای مدیران جهت انتخاب اساتید برتر را ارایه دادند.

سپس با دعوت از دکتر سعادت مدیر عامل مجتمع فنی تهران ایشان ضمن تبریک به کلیه معلمین و اساتید نقش آنان را در آموزش و رضایت مشتریان کلیدی دانسته و در این مراسم از جدیدترین اثر تالیفی خود در زمینه توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی ، کتابی با عنوان "هنر اوج گیری" رونمایی کردند. در پایان با لوح تقدیر و کارتهای هدیه از اساتید برتر 13 دپارتمان تقدیر بعمل آمد.